Обирайте правильно, обирайте «Віннер Автомотів»

Придбання автомобіля — це відповідальний крок, який потребує уваги і знань, як саме обирати авто. Навіть у салоні вас можуть ошукати і продати товар у поганому стані, зазвичай це стається через робітників, які невідповідально ставляться до своєї праці.

Перевіряйте усе

Найкращим варіантом є перевірений салон, в якому вже робили покупки ваші родичі чи знайомі. Нажаль, в наш час, не можна довіряти відгукам в інтернеті та подібній інформації. Ще одним варіантом надійного місця продажу є авторизовані дилерські точки, які беруть своє походження з Європи чи Америки. Одним з таких місць є «Віннер Автомотів», більше інформації можна дізнатися до джерела
Перевіряйте зовнішній вигляд авто. На ньому не повинно бути ніяких пошкоджень, авто повинно сяяти і привертати погляд. Зверніть увагу на скло, фари та інші елементи, всі вони повинні бути в ідеальному стані. Перевірте наявність люфта, для цього просто надавіть стопою на колесо.

Дослідіть салон на зручність і комфорт

15
В той момент, коли будете відкривати салон, зверніть увагу на те, як відкриваються дверцята, перевірте чи є зазори між дверцятами, чи щільно вони закриваються, перевірте наявність люфту дверях. Також уважно погляньте під капот та у багажник.

Тепер у будь-якій послідовності перевіряйте вказані нижче елементи. Одночасно ввімкніть все освітлюючи елементи, та перевірте їх працездатність. Огляньте салон автомобіля, чи є він чистим? Ручку ручного тормозу переведіть у максимальне положення, після чого поступово відпускайте. Натяг тросику повинен відчуватися до останньої миті. Кондиціонер повинен працювати справно, а піч повинна добре гріти.

Всі елементи авто (механічна коробка передач, педалі повинні натискатися плавно, також перевірте на люфт усі частини машини) повинні працювати майже з дотика. Якщо авто вам дійсно сподобалось, зробіть невеличкий круг по дворику автоцентру. Це дозволить зрозуміти чи зручно вам знаходитись у автомобілі.

Документи

Велику увагу приділяйте оформленню документів. Найкращим варіантом є виклик власного юриста для консультації, тому що в контракті можуть бути прописані речі, які зовсім вам не потрібні, чи навпаки чогось буде не вистачати. Будьте обережні і дуже уважно читайте всі сторінки документціх, щоб уникнути несподіванок згодом. Купуйте авто і будьте завжди щасливі!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.